خانه / اخبار و اطلاعیه های مهم / تقویم آموزشی نیمسال اول ۹۵-۹۴

تقویم آموزشی نیمسال اول ۹۵-۹۴

انتخاب واحد کلیه گروه ها به صورت اینترنتی: دوشنبه ۹۴/۶/۲۳ لغایت پنج­شنبه ۹۴/۶/۲۶ به ترتیب گروه های آموزشی جدول زیر:

تاریخ انتخاب واحد تاریخ حذف و اضافه ورودی دانشجویان گروه آموزشی ساعت مراجعه اینترنتی
دوشنبه ۹۴/۶/۲۳ شنبه ۹۴/۷/۱۸ بهمن ۱۳۹۰  (۹۰۲)مهر ۱۳۹۱  (۹۱۱) تمامی گروه ها(گروه مهندسی عمران، صنایع، معماری ونفت) ۷-۲۳
سه­ شنبه ۹۴/۶/۲۴ یکشنبه ۹۴/۷/۱۹ مهر ۱۳۹۲  (۹۲۱)بهمن ۱۳۹۲  (۹۲۲) تمامی گروه ها(گروه مهندسی عمران، صنایع، معماری و نفت) ۷-۲۳
چهارشنبه ۹۴/۶/۲۵ دوشنبه ۹۴/۷/۲۰ مهر ۱۳۹۳ (۹۳۱) تمامی گروه ها(گروه مهندسی عمران، صنایع، معماری و نفت) ۷-۲۳
پنج­شنبه ۹۴/۶/۲۶ سه­ شنبه ۹۴/۷/۲۱ کلیه ورودی ها، دانشجویانتأخیری و دانشجویان میهمان تمامی گروه ها(گروه مهندسی عمران، صنایع، معماری و نفت) ۷-۲۳

* انتخاب واحد کلیه گروه های آموزشی برای تمامی دانشجویان به صورت اینترنتی می­باشد.

*از ابتدای این نیمسال،آئین نامه جدید آموزشی دوره­ کارشناسی وزارت علوم، تحقیقات و فن­آوری  به شماره ۲۴۴۷۵۹/۲ مورخ ۹۳/۱۲/۲۴ در دانشگاه اجرا می­گردد.

*تمامی دانشجویان ملزم به رعایت پیشنیازی و همنیازی می باشند در غیر اینصورت، تمامی عواقب  عدم رعایت پیشنیازی و همنیازی به عهده خود دانشجو می باشد و اداره آموزش می­تواند به محض اطلاع از موضوع، تمامی واحدهای آموزشی رعایت نشده دانشجو را حذف نماید.

شروع کلاس ها: شنبه ۹۴/۷/۱۱

حذف و اضافه: شنبه ۹۴/۷/۱۸لغایت سه شنبه ۹۴/۷/۲۱ (به ترتیب اولویت زمانبندی انتخاب واحد به صورت اینترنتی)

حذف اضطراری(حذف تکدرس): شنبه ۹۴/۷/۲۵ لغایت چهارشنبه ۹۴/۱۰/۲ (همه روزه از ساعت ۱۲-۱۰ در اداره آموزش دانشگاه)

پایان کلاسها : پنجشنبه ۹۴/۱۰/۱۷                                  شروع امتحانات : شنبه ۹۴/۱۰/۱۹                  پایان امتحانات : پنج شنبه ۹۴/۱۱/۱

زمان تحویل درخواست های بررسی غیبت به همراه مدارک : شنبه ۹۴/۱۱/۳ لغایت چهارشنبه ۹۴/۱۱/۷

تبصره ۱ـ به درخواست های رسیده جهت حذف اضطراری (تکدرس) پس از انقضای مهلت تعیین شده ترتیب اثر داده نخواهد شد .

تبصره ۲ـ زمان تحویل درخواست های بررسی غیبت ۱۶/۳ و امتحان به انضمام مدارک مستدل به آموزش دانـشـگـاه حـداکـثـر تا مـورخ چهارشنبه ۷/۱۱/۹۴ می باشد و به درخواست های رسیده پس از مهلت یاد شده هیچ ترتیب اثری داده نخواهد شد .

تبصره ۳ـ کلیه دانشجویان باید در زمانهای مقرر ثبت نام نسبت به انتخاب واحد اقدام نمایند . در صورت عدم انتخاب واحد در زمان مقرر ( ثبت نام ) در زمان حذف و اضافه مجاز به انتخاب بیش از ۱۲ واحد نمی باشند در صورت عدم رعایت مورد فوق مطابق با مقررات آموزشی اقدام خواهد شد .

تبصره ۴ـ کلیه دانشجویان موظف به کنترل برنامه هفتگی و لیست واحدهای انتخابی در زمان حذف و اضافه می باشند تا در صورت تغییرات احتمالی در برنامه هفتگی و ایجاد تداخل برنامه هفتگی و امتحان ، در حذف و اضافه نسبت به اصلاح واحدهای انتخابی اقدام نمایند . مسئولیت عدم مراجعه در زمان حذف و اضافه و تبعات ناشی از آن بعهده دانشجو بوده و امور آموزشی هیچگونه مسئولیتی در قبال حذف و ایجاد تداخل و کاهش واحد ها و … را نخواهد داشت .

تبصره ۵- کلیه دانشجویانی که بر اساس اعلام گروههای آموزشی مربوطه ، دروس آنها بعلت به حد نصاب نرسیدن حذف می­گردد، موظف به حذف درس مذکور و ثبت نام در درس دیگر می باشند. مسئولیت عدم ارائه درخواست در زمان مقرر و یا عدم اقدام توسط گروه در جهت ثبت دروس جدید ، بعهده دانشجو و گروه مربوطه بوده و اداره آموزش هیچ گونه مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت. (حتی برای دانشجویان فارغ التحصیل)

تبصره ۶-  بعد از مهلت مقرر حذف و اضافه هیچگونه حذف و یا انتخاب واحدی صورت نمی پذیرد. (اصلاحات انتخاب واحد و حذف و اضافه وجود ندارد)

* ماده ۲۱ آیین نامه آموزشی ( دوره­های کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته )

عدم ثبت­نام دانشجو (انتخاب واحد) در هر نیمسال تحصیلی (بدون کسب اجازه از دانشگاه) انصراف از تحصیل محسوب می­شود و تصمیم­گیری در مورد بازگشت به­تحصیل وی بر عهده شورای آموزشی دانشگاه می­باشد.

* ماده ۱۷ آیین نامه آموزشی ( دوره­های کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته )

حضور دانشجو در تمام جلسات درس الزامی است. اگر دانشجو در درسی بیش از ۱۶/۳ جلسات و یا در جلسه امتحان پایان نیمسال غیبت داشته باشد، با تشخیص شورای آموزشی دانشگاه چنانچه غیبت غیر موجه باشد، نمره آن درس صفر و در غیر اینصورت آن درس حذف می­گردد.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 مدیریت آموزش دانشگاه

همچنین ببینید

aeinname emtehanat

آیین نامه برگزاری امتحانات پایان ترم دانشگاه گرمسار

آیین نامه برگزاری امتحانات پایان ترم دانشگاه گرمسار قابل توجه کلیه دانشجویان دانشگاه جهت دریافت آیین ...