خانه / اخبار و اطلاعیه های مهم / قابل توجه کلیه دانشجویان متقاضی دروس معرفی به استاد

قابل توجه کلیه دانشجویان متقاضی دروس معرفی به استاد

قابل توجه کلیه دانشجویان متقاضی دروس معرفی به استاد در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷

 جهت دریافت فرم معرفی به استاد  بر روی لینک ذیل کلیک نمایید:

فرم اخذ دروس معرفی به استاد – نیمسال دوم ۹۸-۱۳۹۷

زمان مراجعه، تکمیل فرم مربوطه، اخذ تائیده های لازم و تحویل به اداره آموزش دانشگاه:  

بازه زمانی مراجعه : دوشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ الی چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۱۵

زمان و مکان امتحان دروس معرفی به استاد: 

یکشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ الی چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۲

در ۲ نوبت ساعت ۱۰ صبح  و ۱۳ بعد از ظهر (به صورت هماهنگ)

 

رعایت نکات ذل جهت اخذ دروس معرفی به استاد الزامی است:

۱-خارج از موعد مقرر هیچگونه معرفی نامه ­ای توسط اداره آموزش دانشگاه صادر نمی­گردد.

۲- دانشجویان تنها در موارد ذیل قادر به اخذ دروس معرفی به استاد می باشند:

  حداکثر ۲ درس تئوری دانشجو (فارغ از تعداد واحد آن) جهت فراغت از تحصیل نامبرده باقی مانده باشد، می تواند آن ۲ درس را به صورت معرفی به استاد اخذ و آنها را بگذراند و نیاز به انتخاب واحد در آن نیمسال تحصیلی ندارند.

 

 نکته مهم: در صورتی که برای گروه، دانشکده و اداره آموزش محرز گردد که دانشجوی متقاضی دروس معرفی به استاد، دروس مذکور را می توانسته اخذ نماید و در نیمسال­های گذشته توسط گروه ارائه شده  و از این امر امتناع نموده است، با درخواست نامبرده مخالفت به عمل می آید.

۳- دانشجویان بایستی به سایت آموزش دانشگاه مراجعه نمایند و ضمن دریافت فرم اخذ دروس معرفی به استاد و تکمیل آن و پس از مشخص شدن نام استاد و زمان امتحان دروس مذکور توسط مدیرگروه رشته مربوطه و تائید فرم توسط آنان، نسبت به تحویل آن به اداره آموزش در موعد مقرر جهت اخذ دروس اقدام نمایند.

۴- دانشجو پس از تایید و معرفی استاد دروس معرفی به استاد توسط مدیر گروه رشته مربوطه، بایستی کتب، منابع و جزوات مربوطه را با استاد درس مذکور هماهنگ کرده تا در تاریخ امتحان با مشکلی مواجه نگردد. اداره آموزش دانشگاه هیچ مسئولیتی در خصوص هماهنگی بین دانشجو و استاد در رابطه با منابع امتحانی به عهده نمی­گیرد.

۵-دانشجویان موظف هستند در زمان اعلام شده از سوی واحد آموزش دانشگاه جهت شرکت در جلسه امتحان درس مراجعه نمایند.(تعیین زمان امتحان درس با نظر استاد درس، با هماهنگی گروه آموزشی و واحد آموزش دانشگاه خواهد بود.)

۷-ثبت نام و شرکت در امتحانات دروس معرفی به استاد برای هر دانشجو طبق آیین نامه آموزشی فقط برای یک بار در طول یک نیم سال امکان پذیر بوده و تعدد بازه های امتحانی به منزله استفاده از قانون معرفی به استاد بیش از یک بار در یک نیم سال نمی باشد و کسر واحد شدن و غیبت ( مجاز یا غیر مجاز ) در دروس معرفی به استاد در یک بازه­ ی امتحانی مجوزی برای استفاده مجدد برای معرفی به استاد در همان نیم سال نخواهد بود .

  مدیریت اداره آموزش دانشگاه گرمسار

همچنین ببینید

download

نرم نرمک می‌رسد اینک بهار

سلام به بهــار! نرم نرمک    می رسد    اینک    بهار، خوش       به   حال      روزگار، خوش     به ...