خانه / اخبار و اطلاعیه های مهم / برگزاری همایش بزرگداشت روز دانشجو در دانشگاه گرمسار

برگزاری همایش بزرگداشت روز دانشجو در دانشگاه گرمسار

همایش بزرگداشت روز دانشجو با حضور دانشجویان، مسئولان دانشگاه و جمعی از اساتید عصر روز دوشنبه ۱۳ آذر در سالن خورشید تابان این شهر برگزار شد.

در ابتدای این مراسم پس از تلاوت قرآن مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران، آقای دکتر لحمیان ریاست دانشگاه گرمسار ضمن تبریک روز دانشجو، هفته وحدت و اعیاد خجسته این هفته، تاریخچه ای از رخداد ۱۶ آذر ۱۳۳۲ بیان نمودند و دانشجو را مظهر بیداری و دانشگاه را نماد آگاهی‌رسانی و مبدأ تحولات جامعه خواندند و خاطرنشان کردند محدود کردن دانشگاه به معنای عدم تحرک و توقف پویایی فکری و عملی دانشجویان با هر سلیقه و تفکر است.

در بخش دیگری از این مراسم، نمایندگان تشکل های دانشجویی به ارائه گزارش مختصری از عملکرد انجمن ها، شوراهای صنفی و بسیج دانشجویی پرداختند.

اجرای موسیقی زنده بخش دیگری از برنامه های اجرا شده توسط دانشجویان دانشگاه گرمسار بود. در خاتمه این همایش نیز از گروه موسیقی دانشگاه و دانشجویان برتر انجمنهای علمی، فرهنگی و ورزشی دانشگاه با اهدای جایزه و لوح تقدیر، تشکر و قدردانی به عمل آمد.

 

IMG_0053   435507146_229005

IMG_0064   IMG_0049

IMG_0079   IMG_0067

IMG_0036   IMG_0088

IMG_0118

 

 

 

 

 

همچنین ببینید

دکتر لحمیان

پیام تبریک دکتر لحمیان ریاست محترم دانشگاه به مناسبت آغاز سال نو

              بسم الله الرحمن الرحیم     یامُقَلّب القُلوب وَ الاَبصار         یامُدَبّر اللیل وَ النَهار                 یا مُحَول ...