خانه / اخبار و اطلاعیه های مهم / پرداخت شهریه نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶

پرداخت شهریه نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶

قابل توجه کلیه دانشجویان (روزانه و شبانه) دانشگاه گرمسار

 بدینوسیله به اطلاع کلیه دانشجویان (روزانه و شبانه) می رساند، جهت دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶ کلیه دانشجویان (روزانه و شبانه) از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ از طریق مراجعه به سامانه آموزشی گلستان خود طبق فایل راهنمای ذیل، نسبت به تسویه بدهی خود 

( دانشجویان روزانه: تسویه مبالغ خدمات دانشجویی و فرهنگی از نیمسال ۹۵۱ الی ۹۶۲ )

( دانشجویان شبانه: تسویه مبالغ شهریه ثابت، شهریه متغیر و مبالغ خدمات دانشجویی و فرهنگی از نیمسال ۹۵۱ الی ۹۶۲ )

اقدام نمایند. در غیر اینصورت دسترسی دانشجویان بدهکار به لینک دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶ ، مشاهده نمرات و اعتراض به نمرات آنان در سامانه آموزشی گلستان مسدود باقی خواهد ماند.

لازم به ذکر است کارت ورود به جلسه امتحانات نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶ دانشجویان از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ بر روی سامانه آموزشی گلستان قرار خواهد گرفت. که دانشجویان در صورت تسویه بدهی شهریه خود و تکمیل فرم نظرسنجی اساتید دروس خود در نیمسال دومسال تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶، می توانند نسبت به دریافت آن اقدام نمایند.

لازم به ذکر است با توجه به صرف زمان شبانه روی و دقت زیاد در انتقال شهریه ها، قوانین، آئین نامه ها، پرداخت ها، فیش های واریزی، وام های دانشجویی تا پایان نیمسال ۹۵۲، اعمال تخفیف شهریه دانشجویان ممتاز و دانشجویان شاهد و ایثارگر تا پایان نیمسال ۹۶۱، ضمن بررسی دقیق شهریه خود در صورت بروز مشکل و یا هرگونه سوالی در خصوص این اطلاعیه حداکثر تا روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ با واحد آموزش دانشگاه تماس حاصل و موضوع و مشکلات خود را مطرح نمایند تا نسبت به رفع موارد احتمالی اقدام نمایند.

از کلیه دانشجویان عزیز خواهشمندیم، پرداخت شهریه خود را به روزهای منتهی با امتحانات و روزهای پایانی هفته و تعطیلات موکول ننمایند و هرچه سریعتر نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام نمایند، تا در صورت بروز مشکل امکان و وقت رفع آن برای دریافت کارت ورود به جلسه میسر باشد.

راهنمای انجام مراحل پرداخت شهریه

راهنمای گزارشگیری از وضعیت شهریه و پرداخت ها

                                                                                                         

                                                         باتشکر

                                                       

همچنین ببینید

Vollyball

آغاز تمرینات تیم والیبال بانوان دانشگاه

به اطلاع کلیه دانشجویان دختر علاقه مند به عضویت در تیم والیبال دانشگاه می رساند، تمرینات ...