خانه / اخبار و اطلاعیه های مهم / پرداخت شهریه نیمسال اول سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷

پرداخت شهریه نیمسال اول سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷

قابل توجه کلیه دانشجویان (روزانه و شبانه) دانشگاه گرمسار

 بدینوسیله به اطلاع کلیه دانشجویان (روزانه و شبانه) می رساند، جهت دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶ کلیه دانشجویان (روزانه و شبانه) از روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ از طریق مراجعه به سامانه آموزشی گلستان خود طبق فایل راهنمای ذیل، نسبت به تسویه بدهی خود 

( دانشجویان روزانه: تسویه مبالغ خدمات دانشجویی و فرهنگی از نیمسال ۹۵۱ الی ۹۷۱

و دانشجویان ورودی ۹۲۱ و ۹۲۲، دارای سنوات نیمسال ۱۱ و دانشجویان ورودی نیمسال ۹۳۱، دارای سنوات نیمسال ۱۰)

( دانشجویان شبانه: تسویه مبالغ شهریه ثابت، شهریه متغیر و مبالغ خدمات دانشجویی و فرهنگی از نیمسال ۹۵۱ الی ۹۷۱ )

اقدام نمایند. در غیر اینصورت دسترسی دانشجویان بدهکار به لینک دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نیمسال اولسال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷ ، مشاهده نمرات و اعتراض به نمرات آنان در سامانه آموزشی گلستان مسدود باقی خواهد ماند.

لازم به ذکر است کارت ورود به جلسه امتحانات نیمسال اول سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷ دانشجویان از روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ بر روی سامانه آموزشی گلستان قرار خواهد گرفت. که دانشجویان در صورت تسویه بدهی شهریه خود و تکمیل فرم نظرسنجی اساتید دروس خود در نیمسال اول سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷، می توانند نسبت به دریافت آن اقدام نمایند.

لازم به ذکر است با توجه به صرف زمان شبانه روی و دقت زیاد در انتقال شهریه ها، قوانین، آئین نامه ها، پرداخت ها، فیش های واریزی، وام های دانشجویی تا پایان نیمسال ۹۶۲، اعمال تخفیف شهریه دانشجویان ممتاز و دانشجویان شاهد و ایثارگر تا پایان نیمسال ۹۶۲، ضمن بررسی دقیق شهریه خود در صورت بروز مشکل و یا هرگونه سوالی در خصوص این اطلاعیه حداکثر تا روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ با واحد آموزش دانشگاه تماس حاصل و موضوع و مشکلات خود را مطرح نمایند تا نسبت به رفع موارد احتمالی اقدام نمایند.

از کلیه دانشجویان عزیز خواهشمندیم، پرداخت شهریه خود را به روزهای منتهی با امتحانات و روزهای پایانی هفته و تعطیلات موکول ننمایند و هرچه سریعتر نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام نمایند، تا در صورت بروز مشکل امکان و وقت رفع آن برای دریافت کارت ورود به جلسه میسر باشد.

راهنمای انجام مراحل پرداخت شهریه

راهنمای گزارشگیری از وضعیت شهریه و پرداخت ها

                                                                                                         

                                                         باتشکر

                                                       

همچنین ببینید

download

نرم نرمک می‌رسد اینک بهار

سلام به بهــار! نرم نرمک    می رسد    اینک    بهار، خوش       به   حال      روزگار، خوش     به ...