خانه / اخبار و اطلاعیه های مهم / پرداخت شهریه نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶

پرداخت شهریه نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶

قابل توجه کلیه دانشجویان (روزانه و شبانه) دانشگاه گرمسار

 بدینوسیله به اطلاع کلیه دانشجویان (روزانه و شبانه) می رساند، جهت دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶ کلیه دانشجویان (روزانه و شبانه) از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ از طریق مراجعه به سامانه آموزشی گلستان خود طبق فایل راهنمای ذیل، نسبت به تسویه بدهی خود 

( دانشجویان روزانه: تسویه مبالغ خدمات دانشجویی و فرهنگی از نیمسال ۹۵۱ الی ۹۶۲ )

( دانشجویان شبانه: تسویه مبالغ شهریه ثابت، شهریه متغیر و مبالغ خدمات دانشجویی و فرهنگی از نیمسال ۹۵۱ الی ۹۶۲ )

اقدام نمایند. در غیر اینصورت دسترسی دانشجویان بدهکار به لینک دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶ ، مشاهده نمرات و اعتراض به نمرات آنان در سامانه آموزشی گلستان مسدود باقی خواهد ماند.

لازم به ذکر است کارت ورود به جلسه امتحانات نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶ دانشجویان از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ بر روی سامانه آموزشی گلستان قرار خواهد گرفت. که دانشجویان در صورت تسویه بدهی شهریه خود و تکمیل فرم نظرسنجی اساتید دروس خود در نیمسال دومسال تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶، می توانند نسبت به دریافت آن اقدام نمایند.

لازم به ذکر است با توجه به صرف زمان شبانه روی و دقت زیاد در انتقال شهریه ها، قوانین، آئین نامه ها، پرداخت ها، فیش های واریزی، وام های دانشجویی تا پایان نیمسال ۹۵۲، اعمال تخفیف شهریه دانشجویان ممتاز و دانشجویان شاهد و ایثارگر تا پایان نیمسال ۹۶۱، ضمن بررسی دقیق شهریه خود در صورت بروز مشکل و یا هرگونه سوالی در خصوص این اطلاعیه حداکثر تا روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ با واحد آموزش دانشگاه تماس حاصل و موضوع و مشکلات خود را مطرح نمایند تا نسبت به رفع موارد احتمالی اقدام نمایند.

از کلیه دانشجویان عزیز خواهشمندیم، پرداخت شهریه خود را به روزهای منتهی با امتحانات و روزهای پایانی هفته و تعطیلات موکول ننمایند و هرچه سریعتر نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام نمایند، تا در صورت بروز مشکل امکان و وقت رفع آن برای دریافت کارت ورود به جلسه میسر باشد.

راهنمای انجام مراحل پرداخت شهریه

راهنمای گزارشگیری از وضعیت شهریه و پرداخت ها

                                                                                                         

                                                         باتشکر

                                                       

همچنین ببینید

download

اطلاعیه اخذ واحد در نیمسال تابستان ۱۳۹۷

بسمه تعالی اطلاعیه  اخذ واحد در نیمسال تابستان ۱۳۹۷  دانشجویان متقاضی اخذ واحد در نیمسال تابستان ۱۳۹۷  ...