خانه / اخبار و اطلاعیه های مهم / اطلاعیه ترم تابستان ۱۳۹۶

اطلاعیه ترم تابستان ۱۳۹۶

بسمه تعالی

جهت دریافت فایل اطلاعیه ترم تابستان ۱۳۹۶ بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

اطلاعیه ترم تابستان ۱۳۹۶

جهت دریافت فایل شهریه ترم تابستان ۱۳۹۶ بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

شهریه ترم تابستان ۱۳۹۶

جهت دریافت فایل فرم ترم تابستان ۱۳۹۶ بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

فرم ترم تابستان ۱۳۹۶

شرایط اخذ ترم تابستان به صورت مهمان در تابستان ۱۳۹۶

بنا به مصوبه شورای آموزشی دانشگاه مورخ ۱۳۹۶/۳/۲، به اطلاع کلیه دانشجویان متقاضی مهمان در ترم تابستان ۱۳۹۶ می رساند که فرم مربوطه را از روز شنبه مورخ ۹۶/۳/۱۳ لغایت چهارشنبه مورخ ۹۶/۳/۱۷ و یا از روز شنبه مورخ ۹۶/۴/۱۷ لغایت روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۴/۲۸  از طریق سایت دانشگاه دریافت و فرم تکمیل شده را حداکثر تا تاریخ ۹۶/۴/۲۸ به آموزش دانشگاه تحویل نمایند. دانشجویان می بایست ضمن رعایت موارد ذیل نسبت به تکمیل فرم مهمانی تابستان اقدام نمایند:

 • مهمان شدن در ترم تابستانی در دانشگاه های غیرانتفاعی ، آزاد ، پیام نور ، نیمه متمرکز (امام حسین(ع) ، شاهد ، دانشگاه های وابسته به سایر وزارتخانه ها و …) ممنوع می باشد. دانشجویان متقاضی ترم تابستانی در سایر دانشگاه های تحت پوشش وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری مجاز هستند.
 • دانشجویان دوره شبانه در صورت اخذ درس در ترم تابستان موظف به پرداخت نصف شهریه ثابت به دانشگاه گرمسار می­باشند.
 • دانشجویانی که با مهمانی آنان موافقت می شود حداکثر مجاز به انتخاب ۶ واحد از دروس مندرج در جدول فرم مهمانی خود ،ضمن رعایت کامل شرایط اخذ واحد در ترم تابستان که توسط شورای آموزشی دانشگاه مربوطه اعلام گردیده است، در دانشگاه مقصد می باشند. بدیهی است چنانچه انتخاب واحد از سایر دروس یا خارج از ضوابط اعلام شده باشد پذیرفته نخواهد شد و کلیه عواقب ناشی از این امر به عهده دانشجو خواهد بود.
نوع درس شرایط پذیرش
دروس عمومی در صورت یک بار عدم کسب نمره قبولی  در نیمسال های گذشته
دروس تخصصی
دروس علوم پایه
دروس پروژه، پایان نامه، طرح نهایی، کار آموزی و معرفی به استاد در دانشگاه گرمسار ارائه می گردد.
 • دانشجویان نیمسال آخر (دانشجویانی که تنها ۸ واحد آنها برای فراغت از تحصیل باقی مانده باشد) از رعایت بند ۳ مستثنی بوده و می­توانند حداکثر تا ۸ واحد اخذ نمایند.
 • دانشجویان باید ریزنمرات تایید شده واحدهای انتخاب شده خود را حداکثر تا پایان مهر ماه ۱۳۹۶ به اداره آموزش دانشگاه گرمسار ارائه نمایند. در غیر اینصورت کلیه عواقب بعدی آن به عهده خود دانشجو می­باشد.
 • چنانچه دانشجو در ترم تابستان واحد کارآموزی اخذ نموده است به همراه کارآموزی صرفاً مجاز به انتخاب حداکثر ۵ واحد درسی تئوری می باشد.
 • دانشگاه گرمسارهیچ واحدی به غیر از واحد کارآموزی، پروژه، طرح نهایی، پایان­نامه و معرفی به استاد برای ترم تابستان ارائه نمی­دهد.
 • برای اخذ واحد تابستان در دانشگاه گرمسار و سایر دانشگاه­ها باید فرم میهمانی را از طریق سایت دانشگاه اخذ نموده وپس از تکمیل آن واخذ امضاهای مورد نیاز(بدون قلم خوردگی)، کپی فرم تکمیل شده را جهت درج در پرونده به اداره آموزش دانشگاه گرمسار و اصل آن را به دانشگاه مربوطه تحویل نمایند.

شهریه دانشجویان دوره روزانه و شبانه جهت اخذ دروس در نیمسال تابستان ۱۳۹۶ در دانشگاه گرمسار

(دروس پروژه و پایان­نامه)

رشته شهریه ثابت (ریال) شهریه متغییر (هر واحد) (ریال)
تمامی رشته ها ۱/۴۵۰/۰۰۰ عمومی پایه تخصصی
۲۲۱/۷۶۰ ۳۴۰/۵۶۰ ۳۸۰/۱۶۰

 

 • کلیه شهریه­های مذکور برای کلیه دانشجویان دوره روزانه و شبانه طبق جدول فوق و تعرفه دفتر آموزشهای آزاد دانشگاه می باشد و مربوط به دانشجویانی می­باشد که دروس مذکور را در دانشگاه گرمسار اخذ نموده باشند.
 • دانشجویان بایستی شهریه دروس فوق را از طریق فیش بانکی به شماره حساب ۲۱۷۸۱۳۲۸۰۲۰۰۵ درآمدهای اختصاصی دانشگاه نزد بانک ملی ایران طی ۲ فیش جداگانه (۱-شهریه ثابت ۲-شهریه متغیر(از حاصلضرب تعداد واحد درس مربوطه در شهریه متغییر هر واحد بدست می­آید)) پرداخت نموده و فیش­های مذکور را همراه با فرم ترم تابستان به اداره آموزش دانشگاه تحویل نمایند.
 • کلیه دانشجویان شبانه که تنها واحد کارآموزی را در تابستان ۱۳۹۶ اخذ نموده اند، از پرداخت شهریه ثابت معاف هستند.
 • دانشجویان دوره شبانه در صورت اخذ واحد کارآموزی، موظفند تنها شهریه متغییر مربوط به آن را از طریق سامانه پس از ثبت نمرات آنان در مهرماه ۱۳۹۶ پرداخت نمایند.

       مدیریت آموزش دانشگاه گرمسار

    

همچنین ببینید

Monazere

برگزاری هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی

  معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی استان سمنان، هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجوئی را برگزار ...